PotencjaPreparaty.com.pl

Leczenie impotencji

Martwisz się z powodu mniejszej chęci na seks? A może unikasz zbliżeń, ponieważ krępujesz się gorszej sprawności seksualnej? Już nie musisz się tym martwić. Wystarczy, że dostosujesz się do jednej z poniższych wskazówek, a twoje problemy szybko znikną.

Leczenie impotencji jest możliwe!

Nie jest ważne to, ile masz lat, impotencja wcale nie musi być twoim problemem. Istnieje wiele sposobów, dzięki którym można uporać się z tą przykrą przypadłością. Zaburzenia potencji są odwracalne, co oznacza, że kłopotów można się pozbyć. Niekiedy wystarczy wspomaganie się naturalnymi suplementami, innym razem - konieczna będzie wizyta u seksuologa. Pamiętaj jednak, że skuteczne leczenie impotencji uzależnione jest od przyczyn. Tylko dokładne ich wyeliminowanie przyczyni się do likwidacji problemów seksualnych.

Sięgnij po naturalne tabletki na potencję

Jeśli chodzi o leczenie impotencji, jedną z możliwości jest stosowanie naturalnych środków. Są to preparaty, których skład opiera się o ziołowe substancje. Dzięki temu można mieć pewność, że suplementy będą nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim bezpieczne. Warto mieć świadomość, że niektóre tabletki na potencję nie tylko przyczyniają się do wzmocnienia sprawności seksualnej. Nie tylko wzmagają erekcję czy też intensyfikują orgazm. Wybrane specyfiki powodują również powiększenie rozmiarów penisa - nie tylko w stanie wzwodu, ale również w stanie spoczynku. Niektóre specyfiki na potencję wystarczy zażywać doraźnie - na 30-60 minut przed stosunkiem. Niektóre zaś zaleca się stosować regularnie, by zlikwidować problemy z potencją i zapobiec kolejnym w przyszłości.

Kuracja hormonalna, gdy zaburzenia są poważne

Niekiedy leczenie impotencji naturalnymi suplementami warto wspomóc odpowiednią kuracją hormonalną. Dotyczy to jednak wyłącznie tych panów, u których zaburzenia potencji wiążą się z obniżeniem poziomu testosteronu. Plusem tego jest fakt, że z taka impotencją można skutecznie walczyć. Istotą takiej kuracji jest podawanie leków, które zawierają konkretną dawkę hormonów płciowych. Jest ona ustalana indywidualnie - w zależności od potrzeb konkretnego pacjenta. Wszystkie problemy seksualne znikają, gdy poziom hormonów osiągnie odpowiedni poziom - gdy dojdzie do równowagi hormonalnej.

Leczenie farmakologiczne jako alternatywa

Warto mieć świadomość, że farmakologiczne leczenie impotencji sprawdza się w przypadku długotrwałych problemów. Dotyczy jednak przypadków, gdy zaburzenia potencji spowodowane są osłabieniem krążenia krwi, napływającej do członka. Leczenie farmakologiczne polega najczęściej na wstrzykiwaniu specjalnych substancji w prącie. Są to substancje, które przyczyniają się do pobudzenia krążenia, poprzez rozkurczanie naczyń krwionośnych. W efekcie czego zwiększona ilość krwi napływa do penisa. Bardzo często substancją wstrzykiwaną jest prostaglandyna. To hormon, który odpowiada za rozszerzenie naczyń krwionośnych. Warto mieć świadomość, że iniekcje w prącie to nie tylko sposób na doraźną pomoc, wywołującą erekcję. W miarę regularnego stosowania zabiegu, lekarz zmniejsza ilość wstrzykiwanej substancji, co w konsekwencji prowadzi do całkowitego wyleczenia. Warto wiedzieć, że leczenie farmakologiczne to również zażywanie odpowiednich pigułek, poprawiających wzwód. Takie specyfiki należy stosować doraźnie - na kilkadziesiąt minut przed stosunkiem. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że stosowanie takich leków w połączeniu z innymi preparatami (np. lekami na nadciśnienie tętnicze) może skutkować działania niepożądane.

A może psychoterapia?

Leczenie impotencji nie polega wyłącznie na zażywaniu środków farmakologicznych. Warto mieć świadomość, że niekiedy doskonałe efekty daje psychoterapia. Jest to spowodowane tym, że niekiedy zaburzenia potencji leżą w psychice. Lęki przed zbliżeniem, złe doświadczenia z przeszłości, niska samoocena (także spowodowana mitem o rozmiarze członka) - to najczęstsze przyczyny zaburzeń seksualnych. W efekcie, wystarczy tylko dobra kuracja psychologiczna, by wyzwolić się od impotencji. Psychoterapia to nic innego jak rozmowa ze specjalistą, podczas której poruszane są tematy dotyczące sposobów „uzdrowienia” stosunków z partnerką.

Sposobów walki z impotencją jest wiele. Która metoda będzie najbardziej odpowiednia? Tak naprawdę wszystko zależy od przyczyny kłopotów seksualnych. Jednak bez względu na nie, zaleca się stosowanie naturalnych środków wzmacniających potencję. Dzięki temu każdy mężczyzna będzie miał pewność, że sprawność seksualna nigdy ich nie zawiedzie.

Powrót do rankingu«

Podsumowanie

Miejsce Produkt Cena Opis
produktu
Strona Nasza Ocena
1. Virility EX 179,99 zł tabletki VitaLab.pl 5/5
2. Vialafil 149,90 zł tabletki NuviaLab.com 5/5
3. Defense Nutrition - Male Potency Kit $68,95 zestaw Amazon.com 4/5
4. Pure Potency For Men $39,95 tabletki HealthResources.net 3/5
5. Nature's Way Alive $25,99 tabletki DrugStore.com 2/5


Artykuły na temat: potencji