PotencjaPreparaty.com.pl

Potencja - jak ją poprawić?

Grono mężczyzn, którzy borykają się z zaburzeniami potencji stale się powiększa. Jest to spowodowane przede wszystkim prowadzeniem nieodpowiedniego i dość stresującego trybu życia, w którym nie ma miejsca na aktywność fizyczną czy poprawną dietę. Na szczęście żaden pan nie jest skazany na ciągły brak erekcji i mniejszą chęć na seks. Zastanawiasz się, w jaki sposób poprawić swoją sprawność seksualną? Chcesz dowiedzieć się, jakie działania najlepiej podjąć, żeby potencja się poprawiła? Poniżej znajdziesz kilka cennych wskazówek.

Poznaj przyczyny kłopotów z potencją

Poprawa potencji będzie możliwa pod warunkiem, gdy poznasz przyczyny powstawania takich kłopotów. To zaś pomoże wybrać ci najbardziej odpowiednią metodę walki z pogorszoną sprawnością seksualną. Jednym z czynników osłabiających twój apetyt na seks jest nieodpowiednia dieta. Chodzi przede wszystkim o dostarczanie nadmiernej ilości tłuszczów nasyconych. Także wszelkie używki (papierosy, alkohol) odpowiadają za osłabienie potencji. Jest to wynikiem zwężenia naczyń krwionośnych, co uniemożliwia dotarcie krwi do ciał jamistych prącia. Kłopoty z potencją mogą również wynikać z zaburzeniami równowagi hormonalnej. Zwykle dochodzi do tego pod wpływem spadku poziomu testosteronu - hormonu męskości. Także niektóre choroby (cukrzyca, miażdżyca, padaczka) oraz stany depresyjne mogą stać się przyczyną kłopotów z osiąganiem wzwodu.

Jak temu zaradzić?

Możliwości jest naprawdę bardzo wiele. W pierwszej kolejności jednak należy zacząć od odpowiedniego sposobu odżywiania się. Trzeba przyjrzeć się swojemu dotychczasowemu jadłospisowi, a następnie wprowadzić nieco zmian. Chodzi przede wszystkim o wyeliminowanie dań obfitujących w tłuszcze nasycone. Niemałe znaczenie ma również zrezygnowanie z używek (papierosów, alkoholu).

Wspomagaj się naturalnymi środkami na potencję

Poprawa potencji może nastąpić nie tylko dzięki wprowadzeniu nowych nawyków żywieniowych. Warto mieć świadomość, że an rynku dostępnych jest wiele preparatów wspomagających erekcję oraz podnoszących sprawność seksualną. Trzeba jednak wybierać takie specyfiki, które będą pochodziły ze sprawdzonych źródeł, co wpłynie na bezpieczeństwo ich stosowania. Dobrze jest także sprawdzić skład preparatów. Nie ulega bowiem wątpliwości fakt, że od zawartych w tabletkach substancji zależy czy poprawa potencji nastąpi, czy też nie. Dobre efekty przynoszą preparaty zawierające L-argininę, cynk, Saw Palmetto. Warto wiedzieć, że niektóre środki na potencję (np. Vialafil, Virility EX) nie tylko wspomagają erekcję, ale również przyczyniają się do powiększenia penisa. Dzięki temu każdy mężczyzna nie tylko podniesie sprawność seksualną, ale również podniesie własną samoocenę. Dobrze jest takie specyfiki zamawiać w sprawdzonych miejscach. Tylko w ten sposób będziemy mieć pewność, że dany preparat zawiera wyłącznie „czyste” substancje. To będzie gwarantowało brak jakichkolwiek działań niepożądanych.

Kiedy potrzebna jest kuracja hormonalna?

Ponieważ jedną z przyczyn zaburzeń potencji jest niski poziom testosteronu, niekiedy koniecznością jest leczenie hormonalne. Tylko doprowadzenie do równowagi gospodarki hormonalnej sprawia, że poprawa potencji jest możliwa. Leczenie hormonalne polega na podawaniu farmaceutyków zawierających odpowiednią dawkę hormonów. Ich ilość ustalana jest indywidualnie, w zależności od potrzeb konkretnych pacjentów. Dlatego też wcześniej, koniecznością jest wykonanie odpowiednich badań.

Poprawa potencji a skuteczność iniekcji

Warto mieć świadomość, że niekiedy poprawa potencji następuje po specjalnych zabiegach. Chodzi o iniekcje w prącie. Dzięki nim możliwe będzie szybkie uzyskanie wzwodu, co pozwoli na odbycie stosunku seksualnego. Wstrzykiwaną substancją są najczęściej prostaglandyny, które odpowiadają za rozszerzenie naczyń krwionośnych. Dzięki temu krew napłynie do ciał jamistych prącia, w efekcie czego możliwe będzie uzyskanie wzwodu.

Poprawa potencji za pomocą akupresury?

Wśród alternatywnych metod poprawiających sprawność seksualną jest akupresura. Jest to metoda, która - najogólniej rzecz ujmując - polega na uciskaniu odpowiednich punktów na stopach, odpowiadających potencji. Chodzi tutaj o uciskanie miejsc, odpowiadających narządom płciowym oraz masowanie miejsc odpowiadających przysadce mózgowej. Jak widać, sposobów dzięki którym poprawa potencji będzie możliwa, jest wiele. Na który się zdecydujesz, zależy wyłącznie od ciebie. Pamiętaj jednak, że mimo wybranej metody, dobrze jest zażywać naturalne suplementy diety. Dzięki temu będzie można mieć pewność, że kłopoty z potencją już nigdy nas nie dosięgną!

Powrót do rankingu«

Podsumowanie

Miejsce Produkt Cena Opis
produktu
Strona Nasza Ocena
1. Virility EX 179,99 zł tabletki VitaLab.pl 5/5
2. Vialafil 149,90 zł tabletki NuviaLab.com 5/5
3. Defense Nutrition - Male Potency Kit $68,95 zestaw Amazon.com 4/5
4. Pure Potency For Men $39,95 tabletki HealthResources.net 3/5
5. Nature's Way Alive $25,99 tabletki DrugStore.com 2/5


Artykuły na temat: potencji