PotencjaPreparaty.com.pl

Sposoby na potencję

Nie zawsze masz ochotę na seks? Zauważasz, że masz spore trudności z uzyskaniem erekcji oraz jej utrzymaniem przez długi czas? Bardzo możliwe, że dopadły cię problemy z potencją. Nie martw się, problem ten dotyczy coraz większego grona panów w różnym wieku - nie tylko 60-latków, ale również 40-latków. Wystarczy, że poznasz najlepsze sposoby na potencję, a raz na zawsze zapomnisz o tym problemie!

Jak zwalczyć problemy z potencją?

Jeżeli chcesz poznać najlepsze sposoby na potencję, musisz zacząć przede wszystkim od określenia przyczyn kłopotów ze sprawnością seksualną. A tych może być naprawdę wiele. Jeśli jesteś młody i wydawać by się mogło, że problemy z impotencją długo nie będą ciebie dotyczyć, najprawdopodobniej obniżenie sprawności seksualnej wynika z prowadzonego przez ciebie stylu życia. Z pewnością twoja dieta (rozumiana jako codzienny jadłospis) nie sprzyja erekcji. Zbyt dużo tłuszczów, obfite posiłki, nadmiar alkoholu i papierosy - to wszystko wpływa negatywnie na sprawność seksualną. Podobnie jest zresztą z brakiem aktywności fizycznej oraz obecnością zbyt dużej dawki stresu. Jeżeli natomiast wkraczasz w okres andropauzy, najpewniej kłopoty z impotencją spowodowane są zbyt niskim poziomem testosteronu. Pamiętaj jednak, że nieważne jaka jest przyczyna kłopotów seksualnych, na potencję można coś zaradzić.

Zmień dietę!

Jeśli chcesz pozbyć się problemów z potencją, zacznij od zmiany nawyków żywieniowych (o ile problem ten dotyczy sposobu odżywiania). Postaw na zdrowe posiłki, które nie będą obfitowały w tłuszcze nasycone (zastąp je tłuszczami nienasyconymi). Włącz do diety dużo warzyw i owoców, a także ryb czy produktów pełnoziarnistych. Zadbaj, by w diecie znalazło się sporo cynku, L-argininy, selenu. Odrzuć papierosy oraz nadmiar alkoholu. Są to czynniki, które wpływają na skurczenie naczyń krwionośnych. W efekcie krew nie jest w stanie dopływać do ciał jamistych prącia, co skutkuje trudnościami w osiągnięciu wzwodu.

Stosuj naturalne środki na potencję

Jeżeli chcesz skutecznie uporać się z problemami impotencji, sięgnij po odpowiednie preparaty. Szczególnie polecane są naturalne środki na potencję, które dostępne są bez recepty. Pamiętaj jednak, że nie wszystkie specyfiki są jednakowo skuteczne i bezpieczne. Dlatego wybieraj tabletki na potencję, które pochodzą ze sprawdzonych źródeł i są pozbawione szkodliwych substancji. Istotne znaczenie ma skład takich specyfików. Najlepsze efekty dają takie preparaty, które poprawiają krążenie krwi do ciał jamistych prącia, wywołując erekcję. Ponadto niektóre środki podnoszą libido oraz zwiększają intensywność doznań seksualnych. Co więcej, wybrane specyfiki przyczyniają się również do powiększenia rozmiarów penisa. Dobrze, gdy preparaty na potencję zawierają w swoim składzie: L-argininę, cynk, selen, ekstrakt z Muira Pauma, Ginseng, Catuaba Bark, Saw Palmetto. Są to bezpieczne, a zarazem skuteczne składniki, które przyczyniają się do zlikwidowania problemów z potencją.

Kuracja zalecana przez seksuologa

Kiedy problemy z zaburzeniami erekcji utrzymują się bardzo długo i nie jest w stanie im pomóc nawet najlepsza dieta czy stosowane suplementy, koniecznością jest wizyta u seksuologa. Warto bowiem mieć świadomość, że niekiedy na potencję pomaga jedynie wyrównanie równowagi hormonalnej. Co prawda naturalne suplementy (szczególnie te, które zawierają Saw Palmetto) mogą pomóc, niemniej jednak konsultacja lekarska nie zaszkodzi. Jeśli faktycznie problemy ze sprawnością seksualną spowodowane są niedoborem testosteronu, na potencję pomóc mogą odpowiednie środki hormonalne (pigułki albo plastry). Alternatywą jest wstrzykiwanie prostaglandyny w prącie. Jest to substancja - hormon, która odpowiada za rozszerzenie naczyń krwionośnych. W efekcie dochodzi do zwiększenia napływu krwi do ciał jamistych prącia, co skutkuje erekcją.

Sprawdź swój stan zdrowia

Jeżeli chcesz mieć pewność, że problemy z potencją zostaną wyeliminowane, sprawdź swój stan zdrowia. Miej świadomość, że pogorszenie sprawności seksualnej wynika także z występowania wielu chorób, np. cukrzycy lub miażdżycy. Dopóki podstawowa choroba nie będzie skutecznie leczona, nie ma szans, by odzyskać dawny wigor seksualny. Dlatego też dobrze jest wykonać odpowiednie badania i w razie konieczności podjąć właściwie leczenie.

Sposobów na potencję jest wiele. Wystarczy tylko dobrać odpowiednią metodę walki z zaburzeniami erekcji (dostosowaną do przyczyn zaburzeń), by osiągnąć zadowalające rezultaty. Warto jednak mieć świadomość, by jak najwcześniej rozpocząć kurację. Może to być faktycznie nieco krępujące, ale naprawdę daje zadowalające efekty.

Powrót do rankingu«

Podsumowanie

Miejsce Produkt Cena Opis
produktu
Strona Nasza Ocena
1. Virility EX 179,99 zł tabletki VitaLab.pl 5/5
2. Vialafil 149,90 zł tabletki NuviaLab.com 5/5
3. Defense Nutrition - Male Potency Kit $68,95 zestaw Amazon.com 4/5
4. Pure Potency For Men $39,95 tabletki HealthResources.net 3/5
5. Nature's Way Alive $25,99 tabletki DrugStore.com 2/5


Artykuły na temat: potencji