PotencjaPreparaty.com.pl

Tabletki a inne sposoby walki z niemocą płciową

W sytuacji, gdy zawodzi męskość coraz częściej, warto udać się po poradę do specjalisty. Mogą to być bowiem początki impotencji. Całe szczęście istnieje szereg sposobów, by wyleczyć tę dolegliwość, począwszy od tabletek na potencję, a skończywszy na wszczepieniu protez.

O tabletkach na potencję

Już jakiś czas temu na polski rynek trafiła mała „magiczna” tabletka o nazwie viagra. Środek ten, dostępny wyłącznie na receptę, uznawany jest za jeden z najbardziej skutecznych medykamentów przyczyniających się do zwalczania niemocy płciowej.

Ale poza viagrą pojawiło się wiele równie skutecznych i bardziej bezpiecznych tabletek na potencję. Niektóre tabletki dodatkowo wydłużają penisa oraz zwiększają jego grubość. Ale to nie wszystko, takie specyfiki mogą pogłębiać doznania erotyczne, dzięki czemu orgazm będzie bardziej intensywny. Za pomocą niektórych tabletek możliwe jest również wydłużenie czasu trwania stosunków seksualnych nawet do trzydziestu minut. Polecanymi jako skuteczne preparaty są takie tabletki na potencję jak: Vialafil, Orgasm Extra, Rock Hard, Prelox, czy Deer Antler Plus. Są to specyfiki, które można nabyć za pośrednictwem dobrych sklepów internetowych.

Inne metody przeciwdziałające impotencji

Okazuje się, że najłatwiej jest wyleczyć zaburzenia potencji, które związane są ze zbyt niskim poziomem testosteronu. Prawidłową erekcję mężczyźni uzyskają po zażyciu odpowiednich środków aptecznych przepisywanych na receptę. Innym sposobem leczenia potencji jest leczenie choroby podstawowej. Czasami bowiem impotencja wiąże się z występowaniem takich schorzeń jak: cukrzycę, nadciśnienie tętnicze, choroby układu krążenia.

Jeśli to nie pomaga, impotencję można wyleczyć stosując zastrzyki. Naukowcy zauważyli, że wstrzykując do penisa pewne substancje (papawerynę, phentolaminę) przyczynia się do rozkurczenia naczyń krwionośnych, a to z kolei prowadzi do natychmiastowej erekcji. Od paru ładnych latach do wstrzykiwania stosuje się prostaglandynę. Choć niektórzy mężczyźni mają uprzedzenia do tego typu zabiegów, w wielu przypadkach (na przykład po urazach kręgosłupa, po operacjach raka prostaty), taki zabieg jest jedynym wyjściem na to, by odbyć „normalny” stosunek płciowy.

Najtrudniej jest wyleczyć impotencję, która jest wynikiem znacznego zwapnienia naczyń krwionośnych. W tym przypadku niezbędna będzie operacja chirurgiczna. Zabieg taki polega na zastąpieniu uszkodzonego naczynia poprzez wszczepienie żył z uda bądź wstawienie plastikowej rurki stanowiącej implant. U niektórych mężczyzn zaburzenia w osiągnięciu erekcji mają podłoże psychiczne. W przypadku takich panów nieodzowna będzie konsultacja psychologiczna.

Która metoda lepsza?

Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ gotowej odpowiedzi nie ma. Wszystko zależy od tego, jak bardzo „zaawansowana’ jest męska impotencja. Wybór odpowiedniej metody walki z zaburzeniami erekcji uzależniony jest przede wszystkim od przyczyn powstawania niemocy płciowej. Jeśli zaburzenia w osiągnięciu i utrzymaniu wzwodu są krótkotrwałe i pojawiają się raz na jakiś czas, wówczas można sięgnąć po tabletki na potencję. Jeśli natomiast problemy z impotencją są poważniejsze, bo wynikają z występowania schorzeń (cukrzycy czy chorób układu krążenia), wówczas tabletki mogą stanowić terapię wspomagającą.

Tabletki na potencję można wykorzystać nie tylko do poprawy erekcji, ale również do zwiększenia doznań erotycznych. W przypadku większości skutecznych preparatów możliwe jest osiąganie intensywniejszych orgazmów, wydłużenie penisa oraz zwiększenie jego grubości. To właśnie tymi dodatkowymi cechami tabletki na potencję górują nad innymi dostępnymi metodami walki z zaburzeniami erekcji.

Panowie, musicie również pamiętać, że w leczeniu impotencji najważniejsze jest uzdrowienie relacji między mężczyzną a jego partnerką, pozbycie się wszelkich lęków oraz uprzedzeń do odbywania stosunków seksualnych. A na koniec jeszcze jedna rada – zmieńcie swój tryb życia, porzućcie nałogi (alkohol w nadmiarze, palenie papierosów), a problemy z erekcją powinny zniknąć.

Jeśli jednak uważasz, że tabletki są Ci niezbędne – najlepsze z nich znajdziesz na stronie głównej serwisu.

Powrót do rankingu«

Podsumowanie

Miejsce Produkt Cena Opis
produktu
Strona Nasza Ocena
1. Virility EX 179,99 zł tabletki VitaLab.pl 5/5
2. Vialafil 149,90 zł tabletki NuviaLab.com 5/5
3. Defense Nutrition - Male Potency Kit $68,95 zestaw Amazon.com 4/5
4. Pure Potency For Men $39,95 tabletki HealthResources.net 3/5
5. Nature's Way Alive $25,99 tabletki DrugStore.com 2/5


Artykuły na temat: potencji